Geox kotník lakovaný petrol New Club Ocean
Kotníkové dámské tenisky ze syntetiky v krásné lakované úpravě a petrolejové barvě.
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním.
Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
Vyprodáno
Najít alternativu:
| Model |
D4258A000HI4006
Garance ceny
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. |
|---|---|
| Barva | petrolejová |
| Hmotnost | 285g (1 ks) |
| |
syntetika |
|---|---|
| |
kůže/textílie |
| |
latex |
| Dezén podešve | hrubší |
| Membrána | ne |
| Vyteplení | ano |
| Šířka | G i, F 1/2 i |
|---|---|
| Výška podpatku | 2.2cm |
| Výška platformy | 2.2cm |
Nabízíme vám nejlepší ceny na trhu! Pokud najdete nižší cenu, pokusíme se vám předložit lepší nabídku. Více informací
Freestylové, kotníkové "kecky" od Geoxu musíte mít! Prošívaná, lakovaná imitace usně v originální metalické petrolejové barvě (perleťová modro-zelená) a ve spojení se zdobným zipem v patní části je trendovou záležitostí. Kotník se stylovým "lookem", precizním zpracováním a maximální flexibilitou je uvnitř navíc vyteplený textilním "flaušem" se vsazenou molitanovou mezivložkou a má koženou stélku. Podešev, která dýchá je rovná s hrubším dezénem. Výška kotníku činí 10cm (měřeno bez podešve).
Tabulka velikostí
| Francouzská čísla (steh) | 34 | 35 | 36 | 37 | 37.5 | 38 | 38.5 | 39 | 39.5 | 40 | 40.5 | 41 | 41.5 | 42 |
| Metrická čísla (mm) (délka chodidla) |
215 | 220 | 225 | 230 | 235 | 240 | 245 | 250 | 252 | 255 | 257 | 260 | 265 | 270 |
| Anglická čísla (inch) | 2 | 3 | 3.5 | 4 | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 6+ | 6.5 | 6.5+ | 7 | 7.5 | 8 |
Ve výběru velikosti obuvi uvádíme francouzské číslování.
Pokud si nejste jistí svou velikostí, zde je uveden přehled velikostí v různých jednotkách. Doporučujeme Vám změřit si nohu v milimetrech a poté najít odpovídající velikost.
Více informací o číslování obuvi naleznete v článku Číslování a rozměry obuvi.

