Geox kotníkové tenisky New Club Lake D4258A000HIC4069
Dámské prošívané kotníkové tenisky v odstínu „Lake" s ozdobným zipem na patě.
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním.
Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
Vyprodáno
Najít alternativu:
| Model |
D4258A000HIC4069
Garance ceny
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. |
|---|---|
| Barva | zeleno-šedá |
| Hmotnost | 270g (1 ks) |
| |
syntetika |
|---|---|
| |
textílie |
| |
latex |
| Dezén podešve | hrubší |
| Membrána | ne |
| Vyteplení | ne |
| Šířka | G i, F 1/2 i |
|---|---|
| Výška podpatku | 2.2cm |
| Výška platformy | 2.2cm |
Nabízíme vám nejlepší ceny na trhu! Pokud najdete nižší cenu, pokusíme se vám předložit lepší nabídku. Více informací
Stylové kotníkové tenisky italské značky Geox pozvednou váš outfit do nového rozměru. Vyzkoušejte pohodlí a módnost ve spojení s patentovanou technologií Geox Respira (bota, která dýchá).
- poddajný syntetický materiál se stylovým prošíváním
- perleťový odstín zeleno-šedé barvy
- uvnitř měkká podšívka z broušené textilie
- funkční šněrování
- ozdobný zip v patní části
- kontrastní, flexibilní podešev
- „dýchající" podešev s drobnými otvory
Tabulka velikostí
| Francouzská čísla (steh) | 34 | 35 | 36 | 37 | 37.5 | 38 | 38.5 | 39 | 39.5 | 40 | 40.5 | 41 | 41.5 | 42 |
| Metrická čísla (mm) (délka chodidla) |
215 | 220 | 225 | 230 | 235 | 240 | 245 | 250 | 252 | 255 | 257 | 260 | 265 | 270 |
| Anglická čísla (inch) | 2 | 3 | 3.5 | 4 | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 6+ | 6.5 | 6.5+ | 7 | 7.5 | 8 |
Ve výběru velikosti obuvi uvádíme francouzské číslování.
Pokud si nejste jistí svou velikostí, zde je uveden přehled velikostí v různých jednotkách. Doporučujeme Vám změřit si nohu v milimetrech a poté najít odpovídající velikost.
Více informací o číslování obuvi naleznete v článku Číslování a rozměry obuvi.

