Geox kozačky Felicity NP ABX Black D16BLC00043C9999
Luxusní dámské kožené kozačky v černé barvě, s teplou podšívkou a nízkým pohodlným podpatkem.
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním.
Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
| Model |
D16BLC00043C9999
Garance ceny
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. |
|---|---|
| Barva | černá |
| Hmotnost | 590g (1 ks) |
| |
kůže |
|---|---|
| |
textílie |
| |
latex |
| Dezén podešve | hrubší |
| Membrána | ne |
| Vyteplení | ano |
| Šířka | G i |
|---|---|
| Velikost lýtka | M |
| Výška podpatku | 3.4cm |
| Výška platformy | 1cm |
Nabízíme vám nejlepší ceny na trhu! Pokud najdete nižší cenu, pokusíme se vám předložit lepší nabídku. Více informací
Klasické dámské kozačky v kvalitním zpracování a jednoduchém designu od italské značky Geox.
- pohodlný, špičatější střih
- svršek z hladké kůže
- zadní okraj lýtka vybaven pružnou vsadkou - obuv se přizpůsobí tvaru lýtka
- okolo kotníku ozdobný pásek s kovovou sponou
- postranní zip v celé délce
- teplá textilní podšívka
- výška kozaček 40 cm (bez podpatku)
- horní vnější obvod kozačky 38 cm (pro vel.38) - pro standardní typ lýtka
- dýchající podešev Geox Respira®
- nízký stabilní podpatek
- lepený výrobní způsob
Tabulka velikostí
| Francouzská čísla (steh) | 34 | 35 | 36 | 37 | 37.5 | 38 | 38.5 | 39 | 39.5 | 40 | 40.5 | 41 | 41.5 | 42 |
| Metrická čísla (mm) (délka chodidla) |
215 | 220 | 225 | 230 | 235 | 240 | 245 | 250 | 252 | 255 | 257 | 260 | 265 | 270 |
| Anglická čísla (inch) | 2 | 3 | 3.5 | 4 | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 6+ | 6.5 | 6.5+ | 7 | 7.5 | 8 |
Ve výběru velikosti obuvi uvádíme francouzské číslování.
Pokud si nejste jistí svou velikostí, zde je uveden přehled velikostí v různých jednotkách. Doporučujeme Vám změřit si nohu v milimetrech a poté najít odpovídající velikost.
Více informací o číslování obuvi naleznete v článku Číslování a rozměry obuvi.

