Geox kotníkové tenisky New Club Skin D4258A000HHC8182
Dámské prošívané kotníkové tenisky v lakované úpravě pudrové barvy a s ozdobným zipečkem na patě.
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním.
Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
Vyprodáno
Najít alternativu:
| Model |
D4258A000HHC8182
Garance ceny
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. |
|---|---|
| Barva | tělová/pudrová |
| Hmotnost | 275g (1 ks) |
| |
syntetika |
|---|---|
| |
textílie |
| |
latex |
| Dezén podešve | hrubší |
| Membrána | ne |
| Vyteplení | ne |
| Šířka | G i, F 1/2 i |
|---|---|
| Výška podpatku | 2.3cm |
| Výška platformy | 2.3cm |
Nabízíme vám nejlepší ceny na trhu! Pokud najdete nižší cenu, pokusíme se vám předložit lepší nabídku. Více informací
Stylové kotníkové tenisky italské značky Geox pozvednou váš outfit do nového rozměru. Vyzkoušejte pohodlí a módnost ve spojení s patentovanou technologií Geox Respira (bota, která dýchá).
- poddajný syntetický lakovaný materiál se stylovým prošíváním
- módní starorůžová barva (tělová/pudrová)
- uvnitř textilní podšívka
- funkční šněrování
- ozdobný zip v patní části
- flexibilní a „dýchající" podešev s drobnými otvory
Tabulka velikostí
| Francouzská čísla (steh) | 34 | 35 | 36 | 37 | 37.5 | 38 | 38.5 | 39 | 39.5 | 40 | 40.5 | 41 | 41.5 | 42 |
| Metrická čísla (mm) (délka chodidla) |
215 | 220 | 225 | 230 | 235 | 240 | 245 | 250 | 252 | 255 | 257 | 260 | 265 | 270 |
| Anglická čísla (inch) | 2 | 3 | 3.5 | 4 | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 6+ | 6.5 | 6.5+ | 7 | 7.5 | 8 |
Ve výběru velikosti obuvi uvádíme francouzské číslování.
Pokud si nejste jistí svou velikostí, zde je uveden přehled velikostí v různých jednotkách. Doporučujeme Vám změřit si nohu v milimetrech a poté najít odpovídající velikost.
Více informací o číslování obuvi naleznete v článku Číslování a rozměry obuvi.

