Ara stretchové kozačky s membránou GORE-TEX černé 12-43552
Dámské strečové kozačky v černé barvě s vodonepropustnou membránou Gore-Tex.
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním.
Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
| Model |
12-43552
Garance ceny
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. |
|---|---|
| Barva | černá |
| Hmotnost | 340g (1 ks) |
| |
textílie |
|---|---|
| |
textílie |
| |
latex |
| Dezén podešve | hrubší |
| Typ membrány | Gore-Tex |
| Membrána | ano |
| Vyteplení | ano |
| Šířka | G i |
|---|---|
| Velikost lýtka | M |
| Výška podpatku | 5.2cm |
| Výška platformy | 0.5cm |
Nabízíme vám nejlepší ceny na trhu! Pokud najdete nižší cenu, pokusíme se vám předložit lepší nabídku. Více informací
Dámské kozačky od značky Ara jsou díky vodonepropustné membráně ideální volbou do sychravého a vlhkého počasí, nepromoknou a nezanechávají mapy.
- obuv vyrobena ze strečové textilie
- vodonepropustná membrána Gore-Tex
- uvnitř na omak teplejší podšívka
- molitanová mezivložka
- stélka pod patou vyměkčená
- postranní zip v celé délce
- výška kozaček 37 cm (bez podpatku)
- horní vnější obvod 38,5 cm (pro vel.38)
- výrobcem udávaná velikost M - pro standardní lýtko
- lepený výrobní způsob
Tabulka velikostí
| francouzské číslování (EU) | 35 | 36 | 36.5 | 37 | 37.5 | 38 | 38.5 | 39 | 40 | 41 | 41.5 | 42 | 42.5 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 |
| anglické číslování (UK) | 2.5 | 3 | 3.5 | 4 | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 6.5 | 7 | 7.5 | 8 | 8.5 | 9 | 9.5 | 10 | 11 | 12 | 12.5 |
| délka chodidla (mm) | 215 | 220 | 225 | 230 | 235 | 240 | 245 | 250 | 255 | 260 | 265 | 270 | 275 | 280 | 285 | 290 | 295 | 300 | 305 |
Námi uváděné velikosti u obuvi jsou ve francouzském číslování (EU).
Která velikost boty mi vyhovuje?
V Evropě se nejčastěji pro velikosti bot používají tato označení:
- francouzské číslování (EU) - s tímto systémem se v našich končinách setkáme nejčastěji, vzniklo ve Francii. Označuje délku obuvi a je běžně používáno v západní a střední Evropě pod označením EU (často také evropské číslování),
- anglické číslování (UK) - ve Velké Británii je používáno značení, které na rozdíl od evropského systému neudává délku obuvi, ale délku chodidla. Pro tento systém je užíváno označení UK.

