Ten Points šněrovací kozačky Orange 128024
Dámské šněrovací, kožené, vyteplené kozačky v krásném oranžovém odstínu.
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním.
Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
Vyprodáno
Najít alternativu:
| Model |
128024
Garance ceny
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. |
|---|---|
| Barva | oranžová |
| Hmotnost | 525g (1 ks) |
| |
kůže |
|---|---|
| |
textílie |
| |
syntetika |
| Dezén podešve | hrubší |
| Membrána | ne |
| Vyteplení | ano |
| Šířka | G i |
|---|---|
| Velikost lýtka | M |
| Výška podpatku | 3.5cm |
| Výška platformy | 0.9cm |
Nabízíme vám nejlepší ceny na trhu! Pokud najdete nižší cenu, pokusíme se vám předložit lepší nabídku. Více informací
Velmi oblíbený model šněrovacích kozaček od značky Ten Points je v osobitém a lehce ležérním stylu.
- vyrobeno z hladké, leštěné kůže
- krásný odstín pastelové oranžové barvy
- ozdobné prošívání
- moderní šněrování
- postranní zip v celé délce
- pružinky v zadní, lýtkové části
- uvnitř teplá filcová podšívka
- mírně vyměkčená stélka
- horní variabilní vnější obvod 38,5 cm (pro vel.38)
- latexová podešev se stabilním, širokým podpatkem
- výška kozaček 37 cm (bez podešve)
- lepený výrobní způsob
Tabulka velikostí
| Francouzská čísla (steh) | 34 | 35 | 36 | 37 | 37.5 | 38 | 38.5 | 39 | 39.5 | 40 | 40.5 | 41 | 41.5 | 42 |
| Metrická čísla (mm) (délka chodidla) |
215 | 220 | 225 | 230 | 235 | 240 | 245 | 250 | 252 | 255 | 257 | 260 | 265 | 270 |
| Anglická čísla (inch) | 2 | 3 | 3.5 | 4 | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 6+ | 6.5 | 6.5+ | 7 | 7.5 | 8 |
Ve výběru velikosti obuvi uvádíme francouzské číslování.
Pokud si nejste jistí svou velikostí, zde je uveden přehled velikostí v různých jednotkách. Doporučujeme Vám změřit si nohu v milimetrech a poté najít odpovídající velikost.
Více informací o číslování obuvi naleznete v článku Číslování a rozměry obuvi.

