Legero kozačky s membránou Gore-Tex černé 2-000182-0000
Dámské kozačky z černé semišové kůže, vybavené teplou podšívkou a vodonepropustnou membránou Gore-Tex.
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním.
Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
| Model |
2-000182-0000
Garance ceny
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. |
|---|---|
| Barva | černá |
| Hmotnost | 510g (1 ks) |
| |
kůže |
|---|---|
| |
textílie |
| |
syntetika |
| Dezén podešve | hrubý |
| Typ membrány | Gore-Tex |
| Membrána | ano |
| Vyteplení | ano |
| Šířka | G i |
|---|---|
| Velikost lýtka | M, L |
| Výška podpatku | 4cm |
| Výška platformy | 2.5cm |
Nabízíme vám nejlepší ceny na trhu! Pokud najdete nižší cenu, pokusíme se vám předložit lepší nabídku. Více informací
Dámské sportovně střižené kozačky s vysoce kvalitní membránou od rakouské značky Legero.
- komfortní nižší střih kozaček s kulatou špičkou
- semišová kůže
- černá barva
- obutí na postranní zip
- vedle zipu všitá pruženka pro optimální "fitting"
- teplá podšívka z umělého beránku
- vyjímatelná stélka potažená beránkem
- vodonepropustná membrána Gore-Tex® nepropustí vlhkost a zvyšuje užitné hodnoty obuvi (např. zachovává materiál bez skvrn od soli, prodlužuje životnost obuvi apod.)
- vyšší, flexibilní podešev s hrubším vzorkem
- horní vnější obvod kozačky 40 cm (měřeno pro vel.38) - vhodné pro normální až širší typ lýtka vel. M/L
- výška obuvi je 34,5 cm
- lepený výrobní způsob
Tabulka velikostí
| Francouzská čísla (steh) | 34 | 35 | 36 | 37 | 37.5 | 38 | 38.5 | 39 | 39.5 | 40 | 40.5 | 41 | 41.5 | 42 |
| Metrická čísla (mm) (délka chodidla) |
215 | 220 | 225 | 230 | 235 | 240 | 245 | 250 | 252 | 255 | 257 | 260 | 265 | 270 |
| Anglická čísla (inch) | 2 | 3 | 3.5 | 4 | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 6+ | 6.5 | 6.5+ | 7 | 7.5 | 8 |
Ve výběru velikosti obuvi uvádíme francouzské číslování.
Pokud si nejste jistí svou velikostí, zde je uveden přehled velikostí v různých jednotkách. Doporučujeme Vám změřit si nohu v milimetrech a poté najít odpovídající velikost.
Více informací o číslování obuvi naleznete v článku Číslování a rozměry obuvi.

