Rieker černé kozačky se šněrováním a membránou 70046-00
Dámské šněrovací kozačky na vyšší platformě, s teplou vnitřní podšívkou a funkční membránou.
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním.
Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
| Model |
70046-00
Garance ceny
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. |
|---|---|
| Barva | černá |
| Hmotnost | 440g (1 ks) |
| |
syntetika |
|---|---|
| |
textílie |
| |
latex |
| Dezén podešve | hrubší |
| Typ membrány | RiekerTex |
| Membrána | ano |
| Vyteplení | ano |
| Šířka | G i |
|---|---|
| Velikost lýtka | M, L |
| Výška podpatku | 3.5cm |
| Výška platformy | 2cm |
Nabízíme vám nejlepší ceny na trhu! Pokud najdete nižší cenu, pokusíme se vám předložit lepší nabídku. Více informací
Obujte se do šněrovacích kozaček s membránou od značky Rieker a nechejte hýčkat vaše nožky v teple a pohodlí.
- prostorná kulatá špička
- svršek ze strukturované syntetiky
- černá barva
- obuv je vybavena vodoodpudivou membránou RiekerTex®
- bohaté šněrování v celé délce
- na vnitřní straně zip pro snadné obutí
- velmi teplá podšívka z husté textilní střiže
- filcová stélka
- stylová platforma ve vínové barvě
- výška kozaček 34 cm (bez podešve)
- horní vnější obvod kozačky 39 cm (pro vel.38) - lze pro klasické i lehce plnější lýtko
- lepený výrobní způsob
Tabulka velikostí
| Francouzská čísla (steh) | 34 | 35 | 36 | 37 | 37.5 | 38 | 38.5 | 39 | 39.5 | 40 | 40.5 | 41 | 41.5 | 42 |
| Metrická čísla (mm) (délka chodidla) |
215 | 220 | 225 | 230 | 235 | 240 | 245 | 250 | 252 | 255 | 257 | 260 | 265 | 270 |
| Anglická čísla (inch) | 2 | 3 | 3.5 | 4 | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 6+ | 6.5 | 6.5+ | 7 | 7.5 | 8 |
Ve výběru velikosti obuvi uvádíme francouzské číslování.
Pokud si nejste jistí svou velikostí, zde je uveden přehled velikostí v různých jednotkách. Doporučujeme Vám změřit si nohu v milimetrech a poté najít odpovídající velikost.
Více informací o číslování obuvi naleznete v článku Číslování a rozměry obuvi.

