Rieker řasené kozačky černé s membránou 93157-00
Dámské vyteplené kozačky vybavené vodoodpudivou membránou riekerTEX a na vyšší podešvi se širokým podpatkem.
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním.
Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
| Model |
93157-00
Garance ceny
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. |
|---|---|
| Barva | černá |
| Hmotnost | 450g (1 ks) |
| |
syntetika |
|---|---|
| |
textílie |
| |
latex |
| Dezén podešve | hrubší |
| Typ membrány | RiekerTex |
| Membrána | ano |
| Vyteplení | ano |
| Šířka | G i |
|---|---|
| Velikost lýtka | M, L |
| Výška podpatku | 4.2cm |
| Výška platformy | 1cm |
Nabízíme vám nejlepší ceny na trhu! Pokud najdete nižší cenu, pokusíme se vám předložit lepší nabídku. Více informací
Lehce nedbalá elegance, pohodlí a módnost...to vše v sobě snoubí osobité kozačky od Riekera.
- obuv vyrobena z poddajné lesklé a matné syntetiky
- černá barva
- módní řasení
- v horní lýtkové části pružina pro skvělý fitting
- postranní zip pro snadné obutí
- uvnitř teplá hustá podšívka ze střiže
- filcová stélka
- obuv vybavena vodoodpudivou membránou riekerTEX®
- pohodlná podešev se širokým podpatkem
- variabilní horní vnější obvod kozačky měří 39,5 cm (pro vel.38) - pro standardní i mírně plnější typ lýtka
- výška kozaček 34 cm
- lepený výrobní způsob
Tabulka velikostí
| Francouzská čísla (steh) | 34 | 35 | 36 | 37 | 37.5 | 38 | 38.5 | 39 | 39.5 | 40 | 40.5 | 41 | 41.5 | 42 |
| Metrická čísla (mm) (délka chodidla) |
215 | 220 | 225 | 230 | 235 | 240 | 245 | 250 | 252 | 255 | 257 | 260 | 265 | 270 |
| Anglická čísla (inch) | 2 | 3 | 3.5 | 4 | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 6+ | 6.5 | 6.5+ | 7 | 7.5 | 8 |
Ve výběru velikosti obuvi uvádíme francouzské číslování.
Pokud si nejste jistí svou velikostí, zde je uveden přehled velikostí v různých jednotkách. Doporučujeme Vám změřit si nohu v milimetrech a poté najít odpovídající velikost.
Více informací o číslování obuvi naleznete v článku Číslování a rozměry obuvi.

