B&W kotníkové tenisky na klínu černé/barevné
Originální, výstřední kotník na módní platformě s klínkem je naprosto jedinečnou a originální záležitostí, která bude nepřehlédnutelnou součástí vašeho image. Kotníkové kecky španělské značky B&W jsou vyrobeny z tištěné, pestrobarevné textilie s lakovanou špičkou z imitace usně. Vnitřek obuvi je vypodšívkovaný textilií, nášlapná stélka je lehce vyměkčena pro příjemnější došlap. S ohledem na tvar a typ obuvi doporučujeme volit o číslo větší velikost než běžně nosíte.
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním.
Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
Vyprodáno
Najít alternativu:
| Model |
FV2-14208-CIARA
Garance ceny
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. |
|---|---|
| Barva | černá/pestrobarevná |
| Hmotnost | 430g (1 ks) |
| |
syntetika/textílie |
|---|---|
| |
textílie |
| |
latex |
| Dezén podešve | hrubý |
| Membrána | ne |
| Vyteplení | ne |
| Šířka | G i, F 1/2 i |
|---|---|
| Výška podpatku | 8.2cm |
| Výška platformy | 2.8cm |
Nabízíme vám nejlepší ceny na trhu! Pokud najdete nižší cenu, pokusíme se vám předložit lepší nabídku. Více informací
Tabulka velikostí
| Francouzská čísla (steh) | 34 | 35 | 36 | 37 | 37.5 | 38 | 38.5 | 39 | 39.5 | 40 | 40.5 | 41 | 41.5 | 42 |
| Metrická čísla (mm) (délka chodidla) |
215 | 220 | 225 | 230 | 235 | 240 | 245 | 250 | 252 | 255 | 257 | 260 | 265 | 270 |
| Anglická čísla (inch) | 2 | 3 | 3.5 | 4 | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 6+ | 6.5 | 6.5+ | 7 | 7.5 | 8 |
Ve výběru velikosti obuvi uvádíme francouzské číslování.
Pokud si nejste jistí svou velikostí, zde je uveden přehled velikostí v různých jednotkách. Doporučujeme Vám změřit si nohu v milimetrech a poté najít odpovídající velikost.
Více informací o číslování obuvi naleznete v článku Číslování a rozměry obuvi.

