Carinii kozačky černé s ornamentem
Luxusní kozačky značky Carinii jsou v módním střihu, dozdobeny trendovými prvky. Hladká leštěná useň v černé barvě je originálně dozdobena vytlačovaným ornamentem na boku, zlaté zdobné zdrhovadlo v patní části dodává kozačkám na atraktivitě. Prozutí do obuvi umožní postranní zip, vnitřní podšívka ze smyčkované textilie podpoří tepelný komfort nošení. Kozačky mají výšku 40,5cm (měřeno bez podpatku), horní vnější obvod je 39cm. Pěkný tvar špičky dobře padne a společně s vyšší podešví a stabilním podpatkem se budete v obuvi cítit komfortně.
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním.
Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
Vyprodáno
Najít alternativu:
| Model |
L2285-NERO
Garance ceny
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. |
|---|---|
| Barva | černá |
| Hmotnost | 539g (1 ks) |
| |
kůže |
|---|---|
| |
textílie |
| |
latex |
| Dezén podešve | jemný |
| Membrána | ne |
| Vyteplení | ano |
| Šířka | G i |
|---|---|
| Velikost lýtka | M |
| Výška podpatku | 3.1cm |
| Výška platformy | 1cm |
Nabízíme vám nejlepší ceny na trhu! Pokud najdete nižší cenu, pokusíme se vám předložit lepší nabídku. Více informací
Tabulka velikostí
| Francouzská čísla (steh) | 34 | 35 | 36 | 37 | 37.5 | 38 | 38.5 | 39 | 39.5 | 40 | 40.5 | 41 | 41.5 | 42 |
| Metrická čísla (mm) (délka chodidla) |
215 | 220 | 225 | 230 | 235 | 240 | 245 | 250 | 252 | 255 | 257 | 260 | 265 | 270 |
| Anglická čísla (inch) | 2 | 3 | 3.5 | 4 | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 6+ | 6.5 | 6.5+ | 7 | 7.5 | 8 |
Ve výběru velikosti obuvi uvádíme francouzské číslování.
Pokud si nejste jistí svou velikostí, zde je uveden přehled velikostí v různých jednotkách. Doporučujeme Vám změřit si nohu v milimetrech a poté najít odpovídající velikost.
Více informací o číslování obuvi naleznete v článku Číslování a rozměry obuvi.

