Högl sneakers polobotky Weiss/Platin 8-103601
Módní kožené polobotky na platformě v bílo-zlatém provedení, se šněrováním a vyjímatelnou stélkou.
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním.
Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
| Model |
8-103601-0275
Garance ceny
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. |
|---|---|
| Barva | bílá/platinová |
| Hmotnost | 370g (1 ks) |
| |
kůže |
|---|---|
| |
kůže |
| |
latex |
| Dezén podešve | jemný |
| Membrána | ne |
| Vyteplení | ne |
| Šířka | G i |
|---|---|
| Výška podpatku | 3.7cm |
| Výška platformy | 3.3cm |
Nabízíme vám nejlepší ceny na trhu! Pokud najdete nižší cenu, pokusíme se vám předložit lepší nabídku. Více informací
Luxusní dámské kožené sneakers polobotky na rovné platformě od rakouské značky Högl.
- prostorný kulatý střih
- svršek z prémiové hladké kůže
- bílá barva doplněná opatkem v platinově zlaté barvě
- ploché pružné tkaničky provlečené v očkách zlaté barvy
- kovové logo na jazyku
- celokožený vnitřek nabízí jedinečný komfort
- zabroušený vnitřní opatek
- vyjímatelná kožená stélka
- rovná latexová platforma
- kombinace šitého a lepeného výrobního způsobu
Tabulka velikostí
| Francouzská čísla (steh) | 34 | 35 | 36 | 37 | 37.5 | 38 | 38.5 | 39 | 39.5 | 40 | 40.5 | 41 | 41.5 | 42 |
| Metrická čísla (mm) (délka chodidla) |
215 | 220 | 225 | 230 | 235 | 240 | 245 | 250 | 252 | 255 | 257 | 260 | 265 | 270 |
| Anglická čísla (inch) | 2 | 3 | 3.5 | 4 | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 6+ | 6.5 | 6.5+ | 7 | 7.5 | 8 |
Ve výběru velikosti obuvi uvádíme francouzské číslování.
Pokud si nejste jistí svou velikostí, zde je uveden přehled velikostí v různých jednotkách. Doporučujeme Vám změřit si nohu v milimetrech a poté najít odpovídající velikost.
Více informací o číslování obuvi naleznete v článku Číslování a rozměry obuvi.

