Högl textilní kozačky s Gore-Tex 8-134848
Dámské vyteplené kozačky v prostém a elegantním designu, vybavené funkční membránou Gore-Tex.
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním.
Nabídneme vám lepší cenu než konkurence.
Vyprodáno
Najít alternativu:
| Model |
8-134848-0100
Garance ceny
Neztrácejte čas hledáním a porovnáváním. |
|---|---|
| Barva | černá |
| Hmotnost | 450g (1 ks) |
| |
textílie |
|---|---|
| |
textílie |
| |
latex |
| Dezén podešve | hrubý |
| Typ membrány | Gore-Tex |
| Membrána | ano |
| Vyteplení | ano |
| Šířka | G i |
|---|---|
| Velikost lýtka | M |
| Výška podpatku | 5.3cm |
| Výška platformy | 1.6cm |
Nabízíme vám nejlepší ceny na trhu! Pokud najdete nižší cenu, pokusíme se vám předložit lepší nabídku. Více informací
Zimní dámské kozačky s membránou od módní značky Högl.
- elegantní střih s užší kulatou špičkou
- svršek z hladkého softshellového materiálu
- černá barva
- postranní zip po celé délce
- uvnitř textilní podšívka s polstrováním - mírné zateplení (lýtková část má teplejší flaušovou podšívku)
- stélka s textilním potahem
- obuv je vybavena vodonepropustnou membránou GORE-TEX® - působí jako tepelný izolant, nepropustí vlhkost a zvyšuje užitné hodnoty obuvi (např. zachovává materiál bez skvrn od soli, apod.)
- horní vnější obvod kozačky měří 39 cm - vhodné pro standardní typ lýtka
- výška kozaček je 37 cm (bez podešve)
- latexová podešev s hrubým vzorkem a stabilním podpatkem
- lepený výrobní způsob
Tabulka velikostí
| Francouzská čísla (steh) | 34 | 35 | 36 | 37 | 37.5 | 38 | 38.5 | 39 | 39.5 | 40 | 40.5 | 41 | 41.5 | 42 |
| Metrická čísla (mm) (délka chodidla) |
215 | 220 | 225 | 230 | 235 | 240 | 245 | 250 | 252 | 255 | 257 | 260 | 265 | 270 |
| Anglická čísla (inch) | 2 | 3 | 3.5 | 4 | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 6+ | 6.5 | 6.5+ | 7 | 7.5 | 8 |
Ve výběru velikosti obuvi uvádíme francouzské číslování.
Pokud si nejste jistí svou velikostí, zde je uveden přehled velikostí v různých jednotkách. Doporučujeme Vám změřit si nohu v milimetrech a poté najít odpovídající velikost.
Více informací o číslování obuvi naleznete v článku Číslování a rozměry obuvi.

